*GTA V * Auto Vjedhje e Madhe 5 Shkarkoni PC versionin e plotë (i ngjeshur + përrua)

(Përditësuar së Fundmi në: Janar 11, 2021)

Shikoni GTA 5 shkarkoni për PC 200MB shumë të kompresuar dhe lidhje torrent në pjesë falas.

Auto Vjedhje e Madhe 5 Shkarkoni PC me Version të Plotë. GTA 5 është një lojë mahnitëse me grafikë të mahnitshme. Grafika e GTA është gjëja e parë që do të jetë njoftimi kur dikush viziton. Së pari, loja me sa duket u shkrua nga spiunë konfederalë të peshkaqenëve të mëdhenj dhe Patrick Stewart. Për shkak se ai është i vetmi ekip që unë ndiej se mund të isha përgjegjës për shtrëngimin e viteve '60 aq fort, sa shkëlqyeshëm është pothuajse i pastër, sigurisht që ekzistojnë disa pop-ups dhe koha kur bëhet e ashpër dhe e sigurt se mashtrimi anti-aliasing. Ne pamë në rimorkio nuk është gjithmonë atje. Por ne e dinim që devs kanë zotëruar makineri që janë si ato të vjetra të NASA-s dhe pamjaftueshmëritë e tyre. Dhe ofroi jo vetëm përmirësime në grafikët e titujve të mëparshëm, por më shumë variacione për këmbësorët, disa efekte speciale të mprehta.

Shkarko: KODI WW2

Dhe një kornizë kryesisht e qëndrueshme nëse dikush nga ju ka parë akull ose moda për GTA 4 ju e dini që një version i rregulluar i asaj loje mund të duket mahnitës. Gjithashtu mund të ndezë kartën tuaj të videos në zjarr. Unë gjej një GTA 5 është një mes i mirë mes shkëlqimit të pastër dhe ndriçimit. Dhe të kesh një lloj vrime të zezë të hapur dhe të gëlltisë fytyrën, sepse ajo që po sheh nuk mund të ekzistojë. Ndriçimi është i shkëlqyeshëm dhe megjithëse hijet vezulluese të GTA 4 pop up këtu dhe atje. Efekti i përgjithshëm është thjesht yjor është me të vërtetë një hap sipër GTA 4 në të gjitha aspektet kur bëhet fjalë për grafikë. Shkalla e kornizës është e ashpër sepse vërehet gjatë kohës kur nuk do të dëshironit të ishte e cila lëviz në trafik të dendur me shpejtësi maksimale.

Por për pjesën më të madhe, thjesht kërkon që ju me të vërtetë t'i kushtoni vëmendje gjatë atyre pjesëve. Dhe në fund çështja është mjaft e mirë, sepse shumica e njerëzve do ta vërejnë atë në një farë mase apo në një tjetër. Detajet dhe vendosja e modelit të strukturimit të gjitha në mënyrë uniforme të shkëlqyera. Por nëse nuk do të ishin do të ishte një befasi më e madhe sesa tradita e vazhdueshme e ekselencës. Të tre personazhet janë zëri i të gjithë veproi shumë mirë dhe unë me të vërtetë i pëlqeu secilit marrje të ndryshme të botës në pikëpamjet e tyre të karakterit. Dhe NPC-të gjithashtu po veprojnë jashtëzakonisht mirë.

GTA 5 Shkarkoni për PC shumë të kompresuar

Ju mund të shkarkoni me skedarin Torrent ose Shkarkimin Direkt.

Klikoni këtu për ta shkarkuar

Shkarkoni Torrentin

Lidhja e shkarkimit 1

Lidhja e shkarkimit 2

Kërkesat e Sistemit Grand Theft Auto V

  • JU: Dritaret 8.1 64 Bit, Dritaret 8 64 Bit, Dritaret 7 64 Paketa e Shërbimit të Bitit 1.
  • Procesori: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPU-të) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPU-të)
  • Kujtesa: 8GB.
  • Kartë video: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2 GB.
  • Karta e tingullit: 100% DirectX 10 e pajtueshme.
  • Hapësira HDD: 65GB.

Lojë lojë GTA 5

kredi video:TmarTn2

 

Lini një koment